გამოცხადდა ვაკანსია პროექტის ოფიცრის პოზიციაზე
სტრატეგიისა და განვითარების ცენტრი - საკონსულტაციო (CSD-Consulting) აცხადებს ვაკანსიას პროექტის ოფიცრის პოზიციაზე.
პროექტის ოფიცერი ჩაერთვება ორგანიზაციის მიმდინარე პროექტების განხორციელებაში. ძირითადი საქმიანობა მოიცავს გაუვრცელებლობის (Non-Proliferation) და რეგიონული უსაფრთხოების პროგრამებში მუშაობას.
აუცილებელია შემდეგი მოთხოვნების დაკმაყოფილება:
- უმაღლესი განათლება სოციალურ და პოლიტიკურ მეცნიერებებში, საერთაშორისო სამართალში ან მომიჯნავე სპეციალობებში;
- მინიმუმ 2 წლიანი გამოცდილება პროექტებში მუშაობის მიმართულებით;
- ინგლისური ენის მაღალ დონეზე ფლობა (სასურველია დამადასტურებელი სერტიფიკატის წარმოდგენა);
- აკადემიური წერის მაღალი უნარი;
- თემატური ინტერესის წარმოჩენა.
პიროვნული უნარები:
- პასუხისმგებლობის მაღალი გრძნობა;
- დადგენილ ვადებში მუშაობის უნარი;
- გუნდური მუშაობის უნარი;
- დეტალებზე და სამუშაოს ხარისხზე ორიენტირება.
განაცხადის წარდგენა
კანდიდატებს, რომლებიც აკმაყოფილებენ ზემოაღნიშნულ მოთხოვნებს, გთხოვთ, გამოაგზავნოთ თქვენი CV ელფოსტის მისამართზე: vacancy@gcsd.org.ge. სათაურის ველში მიუთითეთ Project Officer და CV-ში რეკომენდატორების საკონტაქტო ინფორმაცია (არსებობის შემთხვევაში).
დოკუმენტების გამოგზავნის ბოლო ვადაა: 2024 წლის 30 ნოემბერი.
პირველ ეტაპზე ორგანიზაცია გადაარჩევს მოწოდებულ დოკუმენტებს და დაუკავშირდება მხოლოდ შერჩეულ კანდიდატებს შემდეგ ეტაპზე (გასაუბრება) გადასასვლელად.

Vacancy Announcement - Project Officer
The Center for Strategy and Development - Consulting (CSD-Consulting) announces a vacancy for the position of Project Officer.
The Project Officer will be involved in the implementation of the organization's ongoing projects. The main activities include work in Non-Proliferation and Regional Security programs.
Qualification Requirements:
- The following requirements must be met:
- Higher education in social and political sciences, international law or related specialties;
- At least 2 years of experience of working in projects;
- High level of English language proficiency (provision of a language proficiency certificate is desirable);
- High academic writing skills;
- Demonstration of thematic interest.
Personal Skills:
- High sense of responsibility;
- Ability to work within set deadlines;
- Ability to work in a team;
- Focus on details and quality of work.
How to Apply
Candidates who meet the above requirements, please send your CV to the following email address: vacancy@gcsd.org.ge. In the subject line, indicate Project Officer and the contact information of the CV's recommenders (if any).
The deadline for submitting documents is: November 30, 2024.
At the first stage, the organization will review the submitted documents and contact only the selected candidates for the next stage (interview).